КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2019 рік

 

 «Затверджено»

 Президія Федерації авіамодельного спорту України

 21 січня 2019 р.

 

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2019 рік

 

І. НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ

пп

Найменування

спортивних заходів

Місце

проведення

Термін

проведення

1

2

3

4

Вільнолітаючі моделі

1

Етап Кубку України – Етап Кубку світу -«Free Flight Latvia Cup » з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,Q)

с. Благодатне

Харківська обл.

15.06 -16.06

2

Етап Кубку України – Етап Кубку світу- “Black Stork Cup “з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Q)

с. Благодатне

Харківська обл.

17.06 -18.06

3

Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,H,G,P,Q), дорослі, юніори

с.Бородянка

Київська обл.

22.05-24.05

 

4

Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей (F1E), дорослі, юніори

c. Стоянка

Київська обл.

22.06 -23.06

5

Етап Кубку України –Етап Кубку світу “Antonov Cup”, з вільноліт. моделей (F1A,B,C,Р,Q)

с. Прогрес

Чернігівська обл.

12.07 -13.07

6

Етап Кубку України – Етап Кубку світу - Stamov Cup” з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,P,Q)

с. Прогрес

Чернігівська обл.

14.07 -15.07

7

Етап Кубку України – “Кубок М. Галайби'' з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,H,G,P)

с. Озаричі

Сумська обл.

28.07 -31.07

8

Всеукраїнські змагання учнівської молоді на Кубок командувача ВПС України з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,H,G,P,Q)

Сумська обл.

м.Конотоп

06.07 -11.07

9

Етап Кубку України – «Кубок М. Захарова» з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Р,Q)

с. Бородянка

Київська обл.

24.05 -26.05

Моделі для закритих приміщень

10

Етап Кубка України - «Кубок Сніжинка» з мікромоделей (F1D), Всеукраїнські змагання учнівської молоді з вільнолітаючих моделей

м.Біла Церква

Кіївська обл.

10.05 -13.05

 

11

Чемпіонат України з мікромоделей (F1D), спортсмени, юніори

м. Марганець

Дніпропетр.обл.

27.06 -01.07

12

Етап Кубку України - «Кубок  України» з мікромоделей (F1D)

м.Марганець

Дніпропетр.обл.

30.08 -02.09

 

13

Етап Кубка України - «Дніапровські зорі» з мікромоделей (F1D), Всеукраїнські змагання учнівської молоді з вільнолітаючих моделей

м.Дніпро

Дніпропетр.обл.

19.04 -22.04

14

Етап Кубку України з мікромоделей (F1D)

м. Марганець

Дніпропетр.обл.

20.12 -23.12

 

Кордові моделі

15

Етап Кубку України - «Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні» з кордових моделей повітряного бою (F2D), спортсмени та юніори, Всеукраїнські змагання учнівської молоді з моделей «повітряного бою».

м. Київ

Київська обл.

16.02 -17.02

16

Етап Кубку України - «Кубок Галичини»» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Івано-

Франківськ .

19.04 -21.04

17

Етап Кубку України - «Кубок Чемпіонів пам’яті Бельмана» з кордових моделей (F2A,B,C)

м. Харків

03.05 -05.05

19

Етап Кубку України - «Кубок свободи» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Тернопіль

10.05 -13.05

20

Етап Кубку України - Етап Кубку Світу - «Кубок  Антонова» з кордових моделей (F2A,B,C,D)

Київська обл.

16.05 -17.05

21

Етап Кубку України - Етап Кубку Світу - «Кубок  Києва» з кордових моделей (F2A,B,C,D)

Київська обл.

18.05 -19.05

22

Етап Кубку України - «Кубок Харкова» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м. Харків

21.06 -24.06

23

Всеукраїнські змагання учнівської молоді на Кубок командувача ВПС України з кордових моделей

м. Київ

26.08 -31.08

24

Чемпіонат України з кордових моделей спортсмени та юніори (F2A,F2B,F2C, F2D, F2І, F4B).

м. Київ

30.08 -31.08

25

Чемпіонат Европи з кордових моделей (F2A,F2B,F2C, F2D)

Болгарія

14.07-19.07

26

Етап Кубку України - «Кубок Мукачево» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м. Мукачево

Закарпатська обл.

16.09-18.09

27

Кубок України з кордових моделей копій “Кубок Сікорського”у класі моделей (F4B)

м.Київ

28.08 -29.08

 

28

Етап Кубку України - Етап Кубку світу - «Осінь Буковіни» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Чернівці

 

21.09 -22.09

29

Етап Кубку України – «Кубок  України» з кордових моделей, спортсмени та юніори (F2A,B,C, F4В)

м. Київ

21.09 -22.09

30

Етап Кубку України – «Кубок пам’яті Ігоря Лавягіна» у класі моделей (F2B)

м. Київ

28.08 -29.08

31

Етап Кубку України “Кубок Харкова” з кордових моделей (F2A,B,C, F4B)

м. Харків

27.09 -29.09

32

Етап Кубку України – «Кубок Білої Церкви» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Біла Церква

Київська обл.

11.10 -14.10

33

Етап Кубку України «Кубок  України» (F2D)

м.Жовква Львівська обл...

15.11 -18.11

 

Радіокеровані моделі

 

34

 

Етап Кубку України -1 етап– «Весняний Кубок» з радіокерованих моделей (F3F)

м.Чорноморськ Одеська обл.

23.03-24.03

 

35

Етап Кубку України – 2 етап радіокерованих моделей, клас F3F

Харківська обл.

06.04-07.04

36

 

Етап Кубку України - «Кубок Полтави » з радіокерованих моделей (F3К)

с. Марківка

Полтавська

19.04-21.04

37

Етап Кубку України з радіокерованих моделей, гонки дронів (F3U)

м.Запоріжжя

01.05-02.05

38

Етап Кубку України – “Кубок Вільга” (F3J, F3K, F5J) “Євротур”

с. В. Дорошів

Львівська обл.

02.05-05.05

39

Етап Кубку України «Весняний Кубок» з радіокерованих моделей - (F3A)

с. Зазім’є

Київська обл.

25.05-26.05

40

Етап Кубку України - «Кубок пам’яті Дмитра Годзенка» з радіокерованих моделей (F3D, F3R)

с. Туринка

Львівська обл.

25.05-26.05

41

Етап Кубку України «Кубок ім. В.П. Оксема» з радіокерованих моделей (F3J, F5J)

Чернігівська обл.

20.05 -21.05

42

Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F3J, F5J), спортсмени та юніори

с.Бородянка

Київська обл.

30.05 -02.06

43

Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F3К), дорослі, юніори

с. Бородянка

Київська обл.

15.06 -18.06

44

Чемпінат України з радіокерованих моделей

(F3C, F3N), дорослі, юніори

м.Васильків

Київська обл.

16.06 -19.06

45

Етап Кубку України -1 - «Зірка Бородянки» з радіокерованих моделей (F5J) «ІНТЕРТУР»

с.Бородянка

Київська обл.

22.06 -23.06

46

Етап Кубку України - «Кубок Крила Харкова» з радіокерованих моделей (F3А)

с. Коротичі Харківська обл.

23.06 -26.06

47

Етап Кубку України - «Кубок Харківського аероклубу ім. В.П. Гризодубової» з радіокерованих моделей (F3J, F3K, F5J)

с. Коротичі Харківська обл.

27.09 -01.10

48

Чемпіонат України - з радіокерованих моделей-копій (F4C/Н), спортсмени та юніори

м. Вінниця

12.06 -15.06

49

Чемпіонат України з радіокерованих моделей,

дорослі, юніори (F3D, F3R)

м.Біла Церква

Кіївська обл.

06.07 -07.07

50

Етап Кубка України - «Кубок Сумщини» дор., юніори з радіокер. моделей (F3J, F5J, F3K), F3K міні

с. Озаричи

Сумська обл.

26.07 -28.07

51

Етап Кубку України з радіокерованих моделей (F5J)

Чернігівська обл.

10.08 -11.08

52

Чемпіонат України - з радіокерованих моделей (F3А), спортсмени та юніори

с.Зазім’є Київська обл.

 

10.08 -11.08

53

Етап Кубку України з радіокерованих моделей (F3F)

с.Пилипець

Закарпатська обл.

10.08 -11.08

 

54

Чемпіонат України з радіокерованих моделей - (F3F), дорослі, юніори

м. Чорноморськ Одеська обл.

06.09 -08.09

55

Етап Кубка України -2 - «Зірка Бородянки» з радіокерованих моделей (F5J)

Бородянка смт.

Київська обл.

07.09 -08.09

56

Етап Кубку України “Осінній Кубок” з радіокерованих моделей (F3A)

Зазімє

Київська обл.

07.09 -08.09

57

Етап Кубку України « Кубок Запоріжжя» з радіокерованих моделей (F3D, F3R)

м. Запоріжжя

21.09 -22.09

58

Всеукраїнські змагання учнівської молоді на Кубок командувача ВПС України з радіокерованих моделей (F3A,D,F4C,H)

м.Конотоп

Сумська обл.

05.09 -09.09

59

Етап Кубку Укаїни з радіокерованих моделей

гонок коптерів (F3U)

м.Київ

 

05.06 -06.10

60

Чемпіонат України з радіокерованих моделей рейсінг коптерів (F3U)

м.Дніпро

12.10 -13.10

61

Етап Кубка України - «Кубок  України» з радіокерованих моделей (F3J, F3К, F5J)   

с. Коротич

Харківська обл.

27.09 -01.10

62

Етап Кубка України - « Золота осінь » з радіокерованих моделей (F3K)

Полтавська обл.

04.10 -06.10

63

Етап Кубка України - « Кубок Полтави » з радіокерованих моделей (F3K)

с.Марківка

Полтавська обл.

19.10 -21.10

 

 

 

 

 

 

 

IІІ. МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ

 

1

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з мікромоделей класу F1D

Чехія

02.06 - 09. 06

2

Чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих пілотажних моделей F3А

Італія

03.08 - 10.08

3

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей F3J

Польща

28.07 - 03.08

4

Чемпіонат Европи з кордових моделей (F2A,F2B,F2C, F2D)

Болгарія

14.07 - 19.07

5

Чемпіонат Європи серед юніорів, вільнолітаючі моделі, F1A,B,P

Македонія

 

30.07 - 03.08

6

Чемпіонат світу з вільнолітаючих моделей

F1А,В,С

США

17.10 - 22.10

7

Чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з вільнолітаючих моделей F1Е

Словаччина

25.08 - 30.08

8

Чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей F3К

Угорщина

14.07 - 20.07

9

Чемпіонат Світу (дорослі, юніори) з радіокерованих моделей F5J

Словакія

11.08 -17.08

10

Чемпіонат Європи з радіокерованих моделей-копій

F4C, F4H, F4G

Швейцарія

08.07 -15.07

11

Кубок світу з вільнолітаючих моделей (етапи)

(з роз’їздами)

Календар ФАІ

Згідно FAI

календаря

12

 

Кубок світу з радіокерованих моделей (етапи)

(з роз’їздами)

Календар ФАІ

Згідно FAI календаря

13

 

Кубок світу з кордових моделей (етапи)

(роз’їздами)

Календар ФАІ

Згідно FAI календаря

 

 

Учбово-тренувальні збори

1

 

Учбово-тренувальні збори з вільнолітаючих моделей F1ABCP (дорослі, юніори)

лет.Бузова

Київська обл.

26.06 -30.06

2

 

Учбово-трегувальні збори з радіокерованих моделей гонок F3D (дорослі, юніори)

Коротич

Харківська

21.04 -24.04

 

3

Учбово-тренувальні збори з кордових моделей

F2ABCD

Київ

10.04 -22.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджено

Президія ФАМСУ 21.01.2018