КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2021 рік

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН


СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2021 рік

зі змінами від 08.06.2021

І. НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ


1. ВІЛЬНОЛІТАЮЧІ МОДЕЛІ ЛІТАКІВ

 

 

1

Чемпіонат України

з вільнолітаючих моделей , дорослі, юніори

(F1А,В,С,H,G,P,Q)

с.Кіпті

Чернігівська обл.

АСК «Прогрес»

01.06 - 02.06

2

Етап Кубку України 

«Кубок М. Захарова»  з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,H,G,Р,Q)

с.Кіпті

Чернігівська обл.

АСК «Прогрес»

03.06 - 04.06

3

 

Всеукраїнські відкиті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту, (вільнолітаючі моделі), (4 ранг) , на Кубок командувача ВПС України .  (F1А,В,P,H,G,Q)

Сумська обл.

м.Конотоп

02.07 - 08.07

4

Етап Кубку України – «Кубок М. Галайби»

з вільнолітаючих моделей (F1А,В,H,G,P) 

Сумська обл.

с.Озаричі

26.07 - 30.07

5

Чемпіонат України 

з вільнолітаючих моделей , дорослі, юніори (F1E) 

c. Стоянка

Київська обл.

04.09 - 05.09

6

Етап Кубку України

«Nakonechny Cup», з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Р,H,G,Q)

с.Кіпті

Чернігівська обл.
АСК
«Прогрес»

 

14.09 - 15.09

7

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту «Stamov Cup» з вільнолітаючих моделей  (F1A,B,C,P,H,G,Q)

с.Кіпті

Чернігівська обл.

АСК «Прогрес»

15.09 - 16.09

1.1 МОДЕЛІ ЛІТАКІВ ДЛЯ ЗАКРИТИХ ПРИМІЩЕНЬ

 

 

8

Етап Кубка України  «Кубок  Сніжинка» з мікромоделей (F1D) 

м. Марганець

Дніпропетровська обл.

19.02 - 22.02

9

Чемпіонат України з мікромоделей спортсмени та юніори .

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з вільнолітаючих моделей для закритих приміщень, (F1D)

м.Біла Церква

(м.Кіровоград)

18.06 - 21.06

10

Етап Кубку України  «Кубок Весни»

з мікромоделей (F1D)

 

м.Запоріжжя

Запоріжська обл.

23.04 - 26.04

 

11

Етап Кубку України  - Кубок

«Закриття сезону» з мікромоделей (F1D) 

м.Марганець

(м.Запоріжжя)

05.10 - 08.10

 

2. КОРДОВІ МОДЕЛІ ЛІТАКІВ

 

 

12

Етап Кубку України – 

«Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні» 

з кордових моделей повітряного бою, спортсмени та юніори, (F2D)

 

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

 

27.02 - 28.02

13

Етап Кубку України - «Кубок Свободи»

з кордових моделей повітряного бою  (F2D)

 

м.Тернопіль

08.05 - 09.05

14

Етап Кубку України –  з кордових моделей Кубок пам’яті «Ігора Сікорського» спортсмени та юніори  (F4В)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

26.06 - 27.06

15

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді , (юніори) , з авіамодельного спорту (кордові моделі) , ( 4 ранг)

на Кубок командувача ВПС України .

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

25.08 - 30.08

16

Чемпіонат  України  з кордових моделей , спортсмени та юніори 

(F2A, F2B, F2C, F2D, F2І, F2F, F2E, F4B).

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

25.08 - 30.08

17

Етап Кубку України – Етап Кубку Світу «Кубок  Києва»

з кордових моделей (F2A, F2B, F2C, F2D)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

27.08 - 30.08

18

Етап Кубку України 

«Осінній Кубок ТСО України» з кордових моделей, спортсмени та юніори (F2A,F2B,F2C,F2D,F2I,F2F,F2E,F4В)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

24.09 - 25.09

19

Етап Кубку України –  з кордових моделей , Кубок пам’яті «Ігора Ловягіна»

спортсмени та юніори  (F2B)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

25.09 - 26.09

20

Етап Кубку України , Етап Кубку Світу 

з кордових моделей повітряного бою

(F2D)

м.Жовква

Львівська обл.

08.10 - 10.10

21

Етап Кубку України «Кубок Білої Церкви»  з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Біла Церква

Київська обл.

15.10 - 17.10

3. РАДІОКЕРОВАНІ МОДЕЛІ ЛІТАКІВ

22

Етап Кубку України  «Весняний Кубок»

з радіокерованих моделей  - (F3A)

с. Зазім’є

Київська обл.

07.05 - 09.05

23

Чемпіонат  України з радіокерованих моделей ,спортсмени та юніори (F3J, F5J) 

Чернігівська обл.

АСК «Прогресс»

13.05 - 17.05

24

Чемпіонат України з радіокерованих моделей , дорослі та юніори (F3К)

Дніпропетровська обл.

30.04 - 02.05

25

Чемпінат України з радіокерованих моделей , дорослі та юніори (F3C, F3N)

м.Васильків

Київська обл.

11.06 - 13.06

26

Етап Кубку України  - Кубок «Крила Харкова»  з радіокерованих моделей (F3А)

Харківська обл.

26.06 - 27.06

27

Чемпіонат України з радіокерованих моделей, дорослі та юніори (F4C, F4H)

м.Івано-Франківськ

09.07 - 11.07

28

Етап Кубка України  -

«Кубок Слобожанщини» дорослі, юніори , з радіокерованих моделей 

(F3J, F5J, F3K, F3K mini) 

Сумська обл.

Конотопський р-н

с.Озаричі

23.07 - 26.07

29

Чемпіонат України   - з радіокерованих моделей  , спортсмени та юніори

(F3А)

с.Зазімє

Київська обл.

07.08 - 08.08

30

Чемпіонат України з радіокерованих моделей  , дорослі, юніори

(F3F)

Чорноморськ

Одеська обл.

07.08 - 09.08

31

Етап Кубку України «Осінній Кубок» 

з радіокерованих моделей (F3A)

Харківська обл.

10.09 - 12.09

32

Етап Кубку України - «Кубок Запоріжжя» 

з радіокерованих моделей 

(F3D, F3R)

Запорізька обл.

10.09 - 12.09

33

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту

 (радіокеровані моделі літаків) , 4 ранг.

м.Конотоп

Сумська обл.

17.09 - 20.09

34

Чемпіонат України з радіокерованих моделей рейсінг коптерів (F9U)

м.Київ

04.06 - 06.06


                                               ІІ. МІЖНАРОДН
І ЗМАГАННЯ 

1

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з вільнолітаючих моделей (F1Е)

Румунія

Slanic Prahova

16.03 - 20.03

2

Чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з мікромоделей класу (F1D)

Румунія

Slanic Prahova

22.03 - 27.03

3

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з радіокерованих пілотажних  моделей (F3А)

США

Muncie

11.07 - 20.07

4

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей (F3J)

Словакія

Tevosky Hradok

02.08 - 07.08

5

Чемпіонат світу з кордових моделей

(F2A, F2B, F2C, F2D)

Польща

Wloclawek

09.08 - 14.08

6

Чемпіонат Світу  серед юніорів, вільнолітаючі моделі(F1A, F1B, F1P)

Франція

Moncontour

14.08 - 21.08

7

Чемпіонат Світу з вільнолітаючих моделей 

(F1А, F1В, F1С), дорослі.

Франція

Moncontour

18.08 - 22.08

8

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей   (F3К)

Словакія

Martin

10.07 - 17.07

9

Чемпіонат Європи (дорослі, юніори) з радіокерованих моделей (F5J)

 Угорщина

Szatymas Airport

22.08 - 28.08

10

Чемпіонат Світу 

з радіокерованих  моделей-копій 

(F4C, F4H, F4G)

 Норвегія

Tonsberg

17.07 - 24.08

11

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей   (F3F)

Франція

Limoux

03.10 - 09.10

12

Кубок Світу з вільнолітаючих моделей (F1)

(етапи з роз’їздами)

 Календар   

FAI

Згідно FAI календаря

13

Кубок Світу з радіокерованих моделей (F3)

(етапи з роз’їздами)

Календар

FАІ

Згідно

FAI  календаря

14

Кубок Світу з кордових моделей  (F2)

(етапи з роз’їздами)

Календар

FАІ

Згідно

FAI календаря 

 

 

 

Учбово-тренувальні збори

 

1

Учбово-тренувальні збори

з вільнолітаючих моделей (F1ABCHPQ) , (дорослі, юніори)

Чернігівська обл.

Харківська обл.

24.07-01.08

2

Учбово-тренувальні збори

з радіокерованих моделей   (F3,F4,F5) , (дорослі, юніори)

  Чернігівська обл.

Харківська обл.

08.04-12.04

3

Учбово-тренувальні збори

з кордових моделей (F2A F2B F2C F2D) , (дорослі,юніори)

Київська обл.

Вінницька обл.

24.07-01.08

 

ПРЕЗИДІЯ ФАМСУ 2021    

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                                           

Генеральний секретар 

Руслан    КУРЕНКОВ         

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.             

+38 (095) 444-33-22