КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2019 рік

 І. НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ

 

пп
Найменування
спортивних заходів
Місце
проведення
Термін
проведення

Вільнолітаючі моделі

1

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту -«Free Flight Latvia Cup » з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,Q)

Харківська обл.

21.06 -23.06

2

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту- “Black Stork Cup “з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Q)

Харківська обл.

22.06 -24.06

3

Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,H,G,P,Q), дорослі, юніори

Чернігівська обл.

09.08-11.08

 

4

Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей (F1E), дорослі, юніори

c. Стоянка

Київська обл.

22.06 -23.06

5

Етап Кубку України –Етап Кубку Cвіту “Antonov Cup”, з вільноліт. Моделей (F1A,B,C,Р,Q)

Чернігівська обл.

12.07 -13.07

6

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту – Stamov Cup” з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,P,Q)

Чернігівська обл.

14.07 -15.07

7

Етап Кубку України – “Кубок М. Галайби'' з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,H,G,P)

Сумська обл.

28.07 -31.07

8

Всеукраїнські змагання учнівської молоді на Кубок командувача ВПС України з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,H,G,P,Q)

Сумська обл.

м.Конотоп

червень

2019

9

Етап Кубку України – «Кубок М. Захарова» з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Р,Q)

 

Чернігівська обл.

09.08 -11.08

Моделі для закритих приміщень

10

Етап Кубка України - «Кубок Сніжинка» з мікромоделей (F1D), Всеукраїнські змагання учнівської молоді з вільнолітаючих моделей для закритих приміщень.

М.Біла Церква

Кіївська обл.

10.05 -13.05

 

11

Чемпіонат України з мікромоделей (F1D), спортсмени, юніори

м. Марганець

Дніпроп.обл

27.06 -01.07

12

Етап Кубку України – з мікромоделей (F1D)

м.Марганець

Дніпроп.обл

30.08 -02.09

 

13

Етап Кубка України - «Дніапровські зорі» з мікромоделей (F1D), Всеукраїнські змагання учнівської молоді з вільнолітаючих моделей

м.Дніпро

Дніпроп.обл

19.04 -22.04

14

Етап Кубку України з мікромоделей (F1D)

м. Марганець

Дніпроп.обл

20.12 -23.12

 

Кордові моделі

15

Етап Кубку України - «Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні» з кордових моделей повітряного бою (F2D), спортсмени та юніори , Всеукраїнські змагання учнівської молоді

Київська обл.

 

16.02 -17.02

16

Етап Кубку України - «Кубок Галичини»» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Івано-

Франківськ

19.04 -21.04

17

Етап Кубку України - «Кубок Чемпіонів пам’яті Бельмана» з кордових моделей (F2A,B,C)

м. Харків

03.05 -05.05

19

Етап Кубку України - «Кубок Свободи» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Тернопіль

10.05 -13.05

20

Етап Кубку України - Етап Кубку Світу - «Кубок  Антонова» з кордових моделей (F2A,B,C,D)

Київська обл.

16.05 -17.05

21

Етап Кубку України Етап Кубку Світу - «Кубок  Києва» з кордових моделей (F2A,B,C,D)

Київська обл.

18.05 -19.05

22

Етап Кубку України - «Кубок Харкова» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м. Харків

21.06 -24.06

23

Всеукраїнські змагання учнівської молоді на Кубок командувача ВПС України з кордових моделей

Київська обл.

червень

2019

24

Чемпіонат України з кордових моделей спортсмени та юніори (F2A,F2B,F2C, F2D, F2І, F4B).

Київська обл.

23.08 -25.08

25

Етап Кубку України - «Кубок Мукачево» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м. Мукачево

Закарпат.обл.

03.08-04.08

 

 

26

Кубок України з кордових моделей копій “Кубок Сікорського”у класі моделей (F4B)

Київська обл.

15.06-17.06

 

27

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту - «Осінь Буковіни» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Чернівці

 

21.09 -22.09

28

Етап Кубку України – з кордових моделей, спортсмени та юніори (F2A,B,C, F4В)

Київська обл.

20.09 -22.09

29

Етап Кубку України – «Кубок пам’яті Ігоря Лавягіна» у класі моделей (F2B)

Київська обл.

22.08 -23.08

30

Етап Кубку України “Кубок Харкова” з кордових моделей (F2A,B,C, F4B)

м. Харків

27.09 -29.09

31

Етап Кубку України – «Кубок Білої Церкви» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Біла Церква

Київська обл.

11.10 -14.10

32

Етап Кубку України – з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Жовква Львівська обл.

15.11 -18.11

 

Радіокеровані моделі

 

33

 

Етап Кубку України -1 етап– «Весняний Кубок» з радіокерованих моделей (F3F)

м.Чорномор-

ськ Одеська обл.

22.03-25.03

 

34

Етап Кубку України – 2 етап радіокерованих моделей, клас F3F

Харківська обл.

12.04-15.04

35

 

Етап Кубку України - з радіокерованих моделей (F3К)

с. Марківка

Полтавська обл

19.04-21.04

36

Етап Кубку України з радіокерованих моделей, гонки дронів (F3U)

м.Запоріжжя

01.05-02.05

37

Етап Кубку України – “Кубок Вільга” (F3J, F3K, F5J) “Євротур”

с. В. Дорошів

Львівська обл.

02.05-05.05

38

Етап Кубку України «Весняний Кубок» з радіокерованих моделей - (F3A)

с. Зазім’є

Київська обл.

25.05-26.05

49

Етап Кубку України - «Кубок пам’яті Дмитра Годзенка» з радіокерованих моделей (F3D, F3R)

с. Туринка

Львівська обл.

25.05-26.05

40

Етап Кубку України «Кубок ім. В.П. Оксема» з радіокерованих моделей (F3J, F5J)

Чернігівська обл.

20.05 -21.05

41

Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F3J, F5J), спортсмени та юніори

с.Бородянка

Київська обл.

30.05 -02.06

42

Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F3К), дорослі, юніори

с. Бородянка

Київська обл.

15.06 -18.06

43

Чемпінат України з радіокерованих моделей (F3C, F3N), дорослі, юніори

м.Васильків

Київська обл.

16.06 -19.06

44

Етап Кубку України -1 - «Зірка Бородянки» з радіокерованих моделей (F5J) «ІНТЕРТУР»

с.Бородянка

Київська обл.

22.06 -23.06

45

Етап Кубку України - «Кубок Крила Харкова» з радіокерованих моделей (F3А)

Харківська обл.

23.06 -26.06

46

Етап Кубку України - з радіокерованих моделей (F3J, F3K, F5J)

Харківська обл.

27.09 -01.10

47

Чемпіонат України - з радіокерованих моделей-копій (F4C/Н), спортсмени та юніори

м. Вінниця

12.07 -15.07

48

Чемпіонат України з радіокерованих моделей, дорослі, юніори (F3D, F3R)

м.Біла Церква

Київська обл.

06.07 -07.07

49

Етап Кубка України - «Кубок Сумщини» дор., юніори з радіокерованих моделей (F3J, F5J, F3K), F3K міні

с. Озаричи

Сумська обл.

26.07 -28.07

50

Етап Кубку України з радіокерованих моделей (F5J)

Чернігівська обл.

10.08 -11.08

51

Чемпіонат України - з радіокерованих моделей (F3А), спортсмени та юніори

с.Зазім’є Київська обл.

10.08 -11.08

52

Етап Кубку України з радіокерованих моделей (F3F)

с.Пилипець

Закарпатська обл.

06.09 -09.09

 

53

Чемпіонат України з радіокерованих моделей - (F3F), дорослі, юніори

м.Чорномор-ськ Одеська обл.

06.09 -08.09

54

Етап Кубка України -2 - «Зірка Бородянки» з радіокерованих моделей (F5J)

с.Бородянка

Київська обл.

07.09 -08.09

55

Етап Кубку України “Осінній Кубок

з радіокерованих моделей (F3A)

с.Зазімє

Київська обл.

07.09 -08.09

56

Етап Кубку України « Кубок Запоріжжя» з радіокерованих моделей (F3D, F3R)

м. Запоріжжя

21.09 -22.09

57

Всеукраїнські змагання учнівської молоді на Кубок командувача ВПС України з радіокерованих моделей (F3A,D,F4C,H)

м.Конотоп

Сумська обл.

05.09 -09.09

58

Етап Кубку Укаїни з радіокерованих моделей

гонок коптерів (F3U)

м.Київ

 

05.06 -06.10

59

Чемпіонат України з радіокерованих моделей рейсінг коптерів (F3U)

м.Дніпро

12.10 -13.10

60

Етап Кубка України - з радіокерованих моделей (F3J, F3К, F5J)   

Харківська обл.

27.09 -01.10

61

Етап Кубка України - з радіокерованих моделей (F3K)

Полтавська обл.

04.10 -06.10

62

Етап Кубка України - з радіокерованих моделей (F3K)

Полтавська обл.

19.10 -21.10

 

 

 

 

 

ІІ. МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ

 

1

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з мікромоделей класу F1D

Чехія

02.06 - 09. 06

2

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих пілотажних моделей F3А

Італія

03.08 - 10.08

3

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей F3J

Польща

28.07 - 03.08

4

Чемпіонат Європи з кордових моделей (F2A,F2B,F2C, F2D)

Болгарія

14.07 - 19.07

5

Чемпіонат Європи серед юніорів, вільнолітаючі моделі, F1A,B,P

Македонія

 

30.07 - 03.08

6

Чемпіонат Світу з вільнолітаючих моделей

F1А,В,С

США

17.10 - 22.10

7

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з вільнолітаючих моделей F1Е

Словаччина

25.08 - 30.08

8

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей F3К

Угорщина

14.07 - 20.07

9

Чемпіонат Світу (дорослі, юніори) з радіокерованих моделей F5J

Словакія

11.08 -17.08

10

Чемпіонат Європи з радіокерованих моделей-копій

F4C, F4H, F4G

Швейцарія

08.07 -15.07

11

Кубок Світу з вільнолітаючих моделей (етапи з роз’їздами)

Календар ФАІ

Згідно FAI

календаря

12

 

Кубок Світу з радіокерованих моделей (етапи з роз’їздами)

Календар ФАІ

Згідно

FAI календаря

13

 

Кубок Світу з кордових моделей (етапи з роз’їздами)

Календар ФАІ

Згідно

FAI календаря

 

 

Учбово-тренувальні збори

1

 

Учбово-тренувальні збори з вільнолітаючих моделей F1ABCP (дорослі, юніори)

Київська обл.

10.05 -20.05

2

 

Учбово-тренувальні збори з радіокерованих моделей F3D (дорослі, юніори)

Харківська обл.

21.04 -24.04

 

3

Учбово-тренувальні збори з кордових моделей

F2ABCD (дорослі,юніори)

Київська обл.

1.07 -10.070

Для проведення змагань та формування плану календаря на 2020р. , просимо організаторів надсилати заявки та регламент (положення про змагання) до 1 вересня на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Положення про змагання, а далі і результати  за бажанням організатор може розмістити на своєму гугил Диску та надати посилання і ваші змагання в плані календарі  на сайті ФАМСУ будуть активні.

Результати змагань організатор надсилає у сформованому файлі відповідно до категорії моделей на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   відразу після закінчення змагань.

 

«Затверджено»

Президія Федерації

авіамодельного спорту

України

19.02.2019