Система відбору

  1. РЕГЛАМЕНТ                                                      

        відбору до національної збірної  

        команди  України з авіамодельного спорту.                      

 

              1.1. У відбору до національної збірної команди України з авіамодельного спорту та участі у міжнародних та національних змаганнях допускаються спортсмени та юніори які на момент відбору є  членами Федерації авіамодельного спорту України та  сплатили щорічний членський внесок у ФАМСУ  і  мають активну міжнародну ліцензію FAI . 

              1.2.  Відбір кандидатів до національної збірної команди України з авіамодельного спорту на наступний рік здійснюється відповідно  Рейтингу відбору   який триває від 01 січня і до 31 грудня поточного року.  

              1.3. Остаточне рішення про участь, склад національної збірної команди України та розподіл коштів на фінансування участі збірної у Чемпіонаті Світу та Чемпіонаті Європи приймається за рішенням Президії Федерації авіамодельного спорту України. 

 

  1. РЕЙТИНГ    

       відбору кандидатів до складу  національної збірної 

       команди України з авіамодельного спорту.                                                                                                                           

 

2.1  До рейтингових змагань відбору до національної збірної команди  України з авіамодельного спорту  відносяться всі змагання що внесені до календарного плану ФАМСУ, а саме :  етапи Кубку України із затвердженим суддівським складом Президією ФАМСУ , Чемпіонати України із затвердженим суддівським складом Президією  ФАМСУ, етапи Кубків Світу FAI організатором яких є ФАМСУ і які відбуваються на території України із затвердженим суддівським складом Президією ФАМСУ, Чемпіонат Світу , Чемпіонат Європи , фінал Кубку Світу з календарного плану FAI.

 

2.2   У рейтинг відбору долучаються 4 (чотири) кращих результати спортсмена з рейтингових змагань серед яких повинно бути щонайменше два результати  з національних змагань та два результати з міжнародних змагань, або три  національних і один  міжнародний кращий результат. Міжнародними змаганнями вважаються етапи та фінал Кубку Світу , Чемпіонати Світу та Чемпіонати Європи FAI.

 

2.3  У разі письмової відмови від участі у відбору будь якого кандидата до збірної команди України його місце автоматично набуває спортсмен який є наступним у рейтингу відбору. 

Рейтинг відбору визначає кандидатів у збірну на наступний календарний рік, відбірковий цикл  змагань  продовжується тільки один календарний рік, розпочинається з 01 січня та закінчується 31 грудня поточного року.

 

2.4 Система нарахування балів на рейтингових змаганнях що до рейтингу відбору кандидатів до складу  національної збірної команди України з авіамодельного спорту на наступній рік складається з загальної суми  чотирьох найкращих результатів  рейтингових змагань поточного року згідно місця зайнятого кандидатом відповідно до офіційного протоколу змагань. 2.5 Бали за зайняті кандидатами місця відповідно до  протоколу рейтингових змагань  нараховуються за  системою :

 

                       - за 1   місце   - 25 балів             - за 2  місце        - 20 балів

                       - за 3   місце    -15 балів             - за 4  місце        - 12 балів

                       - за 5   місце    -10 балів             - за 6  місце        - 9 балів

                       - за 7   місце    - 8  балів             - за 8  місце        - 7 балів

                       - за 9   місце    - 6  балів             - за 10 місце       - 5 балів

                       - за 11 місце    - 4  бали              - за 12 місце        - 3 бали

                       - за 13 місце    - 2  бали              - за 14 місце        - 1 бал

 

                       - далі бали нараховуються так ,  за кожне наступне місце -  1 бал. 2.6  Результат  Чемпіонату України  зараховуються з коефіцієнтом 1.3

       Результат  Чемпіонату Світу , Чемпіонату Європи , фіналу Кубку Світу    зараховуються з коефіцієнтом 1.2

 

2.7  Кандидат який отримав максимальну кількість балів з урахуванням суми чотирьох кращих результатів з рейтингових змагань займає перше місце у рейтингу відбору. У разі рівності балів між кандидатами перевагу отримує той у кого кращий результат з Чемпіонату України. 

 

2.8  Кожен кандидат до національної збірної команди самостійно надсилає на офіційну електронну скриньку Президії Федерації авіамодельного спорту України Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  -  скановану копію затвердженого протоколу змагань де він здобув найкращий для себе результат , який буде зараховано Президією в загальній рейтинг по класу та оприлюднено на офіційному сайті ФАМСУ.
Президія ФАМСУ 2021