КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2021 рік

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН


СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2021 рік

 

І. НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ

пп

Найменування

спортивних заходів

Місце

проведення

Термін

проведення

1

2

3

4

Вільнолітаючі моделі

 

1

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту - «Free Flight Latvia Cup » з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,Q)

с.Благодатне

Харківська  обл.

25.06 - 26.06

2

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту «Black Stork Cup»з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Q)

с.Благодатне

Харківська обл.

26.06 - 27.06

3

Всеукраїнські відкиті змагання учнівської молоді (юніори)  з авіамодельного спорту, (вільнолітаючі моделі), (4 ранг) , на Кубок командувача ВПС України .  (F1А,В,P,H,G,Q)

Сумська обл.

м.Конотоп

25.06 - 01.07

4

Етап Кубку України -  Етап Кубку Cвіту 

«Antonov Cup», з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Р,Q)

Чернігівська обл.
АСК «Прогрес»

ТСО України

09.07 - 10.07

5

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту «Stamov Cup» з вільнолітаючих моделей  (F1A,B,C,P,Q)

Чернігівська обл.

АСК «Прогрес»

ТСО України

10.07 - 11.07

6

Етап Кубку України – «Кубок М. Галайби»

 з вільнолітаючих моделей (F1А,В,H,G,P) 

Сумська обл. 

с.Озаричі

26.07 - 30.07

 

7

Чемпіонат України 

з вільнолітаючих моделей , дорослі, юніори

(F1E) 

  c. Стоянка

Київська обл.

04.09 - 05.09

8

Чемпіонат України

з вільнолітаючих моделей , дорослі, юніори

(F1А,В,С,H,G,P,Q)

 

с.Кіпті

Чернігівська обл.

АСК «Прогрес»

01.06 - 02.06

9

Етап Кубку України  

«Кубок М. Захарова»  з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Р,Q)

 

с.Кіпті

Чернігівська обл.

АСК «Прогрес»

03.06 - 04.06

 

Моделі для закритих приміщень

 

10

Етап Кубка України  «Кубок  Сніжинка»       з мікромоделей (F1D) 

м. Марганець

Дніпропетровська обл.

19.02 - 22.03

11

Чемпіонат України з мікромоделей спортсмени та юніори . 

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з вільнолітаючих моделей для закритих приміщень, (F1D)

м.Біла Церква

(м.Кіровоград)

18.06 - 21.06

12

Етап Кубку України   «Кубок Весни» 

з мікромоделей (F1D)

м.Запоріжжя

Запоріжська обл.

23.04 - 26.04

13

Етап Кубку України   - Кубок 

«Закриття сезону» з мікромоделей (F1D) 

м.Марганець

(м.Запоріжжя)

05.10 - 08.10

 

Кордові моделі

 

14

Етап Кубку України – 

«Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні» 

з кордових моделей повітряного бою, спортсмени та юніори, (F2D)

Київська обл. 

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

20.02 - 21.02

15

Етап Кубку України - «Кубок Галичини» 

з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Івано-

Франківськ

10.04 - 11.04

16

Етап Кубку України - «Кубок Свободи»

з кордових моделей повітряного бою  (F2D)

м.Тернопіль

08.05 - 09.05

17

Етап Кубку України –  з кордових моделей , Кубок пам’яті «Ігора Сікорського» спортсмени та юніори  (F4В)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

26.06 - 27.06

18

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді , (юніори) , з авіамодельного спорту (кордові моделі) , ( 4 ранг)

на Кубок командувача ВПС України .

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

25.08 - 30.08

19

Чемпіонат  України  з кордових моделей , спортсмени та юніори 

(F2A, F2B, F2C, F2D, F2І, F2F, F2E, F4B).

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

25.08 - 30.08

20

Етап Кубку України – Етап Кубку Світу  «Кубок  Києва»

 з кордових моделей (F2A, F2B, F2C, F2D)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

27.08 - 30.08

21

Етап Кубку України – 

«Осінній Кубок ТСО України» з кордових моделей, спортсмени та юніори (F2A,F2B,F2C,F2D,F2I,F2F,F2E,F4В)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

24.09 - 26.09

22

Етап Кубку України –  з кордових моделей , Кубок пам’яті «Ігора Ловягіна» 

спортсмени та юніори  (F2B)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

25.09 - 26.09

23

Етап Кубку України , Етап Кубку Світу 

з кордових моделей повітряного бою 

(F2D)

м.Жовква

Львівська обл.

08.10 - 10.10

 

24

Етап Кубку України – 

«Кубок Білої Церкви»  з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Біла Церква

Київська обл.

15.10 -17.10

 

Радіокеровані моделі

 

25

Етап Кубку України  «Весняний Кубок» 

з радіокерованих моделей  - (F3A)

с. Зазім’є

Київська обл.

07.05 - 09.05

26

Чемпіонат  України з радіокерованих моделей ,спортсмени та юніори (F3J, F5J) 

Київська обл.

13.05 - 17.05

27

Чемпіонат України з радіокерованих моделей , дорослі та юніори (F3К)

Дніпропетровська обл.

30.04 - 02.05

28

Чемпінат України з радіокерованих моделей , дорослі та юніори (F3C, F3N)

м.Васильків

Київська обл.

11.06 - 13.06

29

Етап Кубку України  - Кубок «Крила Харкова»  з радіокерованих моделей (F3А)

Харківська обл.

26.06 - 27.06

30

Чемпіонат України з радіокерованих моделей, дорослі та юніори (F4C, F4H)

м.Івано-Франківськ

09.07 - 11.07

31

Етап Кубка України  - 

«Кубок Слобожанщини» дорослі, юніори , з радіокерованих моделей 

(F3J, F5J, F3KF3K mini

Сумська обл.

Конотопський р-н

с.Озаричі

23.07 - 26.07

32

Чемпіонат України   - з радіокерованих моделей  , спортсмени та юніори 

(F3А)

с.Зазімє

Київська обл.

07.08 - 08.08

33

Чемпіонат України з радіокерованих моделей  , дорослі, юніори

(F3F)

Чорноморськ 

Одеська обл.

07.08 - 09.08

34

Етап Кубку України – «Осінній Кубок» 

з радіокерованих моделей (F3A)

Харківська обл.

10.09 - 12.09

35

Етап Кубку України - «Кубок Запоріжжя»  

з радіокерованих моделей 

(F3D, F3R)

Запорізька обл.

10.09 - 12.09

36

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту 

 (радіокеровані моделі літаків) , 4 ранг.

м.Конотоп

Сумська обл.

17.09 - 20.09

37

Чемпіонат України з радіокерованих моделей рейсінг коптерів 

(F9U)

м.Київ

04.06 - 06.06

 

 

 

 

 

 

ІІ. МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ

 

1

Чемпіонат Європи 

серед дорослих та юніорів

з вільнолітаючих    моделей (F1Е)

Румунія

Slanic Prahova

16.03 - 20.03

2

Чемпіонат світу 

серед дорослих та юніорів

з мікромоделей класу (F1D)

Румунія

Slanic Prahova

22.03 - 27.03

3

Чемпіонат Європи

 серед дорослих

та юніорів з радіокерованих пілотажних  моделей (F3А)                                                                       

США

Muncie

11.07 - 20.07

4

Чемпіонат Європи 

серед дорослих та юніорів

з радіокерованих моделей (F3J)

Словакія 

Tevosky Hradok

02.08 - 07.08

5

Чемпіонат світу з кордових моделей 

(F2A, F2B, F2C, F2D)

Польща

Wloclawek

09.08 - 14.08

6

Чемпіонат Світу 

серед юніорів, вільнолітаючі моделі,

 (F1A, F1B, F1P)

Франція

Moncontour

14.08 - 21.08

7

Чемпіонат Світу з вільнолітаючих моделей 

(F1А, F1В, F1С), дорослі.

Франція

Moncontour

18.08 - 22.08

 

8

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей   (F3К)

Словакія

Martin

10.07 - 17.07

  9

Чемпіонат Європи (дорослі, юніори) з радіокерованих моделей (F5J)

 Угорщина 

Szatymas Airport

22.08 - 28.08

10

Чемпіонат Світу 

з радіокерованих  моделей-копій 

(F4C, F4H, F4G)

 Норвегія 

Tonsberg

17.07 - 24.08

11 

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей   (F3F)

Франція

Limoux

03.10 - 09.10

12

Кубок Світу з вільнолітаючих моделей (F1)

(етапи з роз’їздами)

 Календар    

FAI

Згідно FAI календаря

13

Кубок Світу з радіокерованих моделей (F3)

(етапи з роз’їздами)

Календар 

FАІ

Згідно 

FAI  календаря

14

Кубок Світу з кордових моделей  (F2) 

(етапи з роз’їздами)

Календар 

FАІ

Згідно 

FAI календаря 

 

Учбово-тренувальні збори

 

1

Учбово-тренувальні збори

з вільнолітаючих моделей (F1ABCHPQ) , (дорослі, юніори)

Чернігівська обл.

Харківська обл.

24.07-01.08

2

Учбово-тренувальні збори

з радіокерованих моделей   (F3,F4,F5) , (дорослі, юніори)

  Чернігівська обл.

Харківська обл.

08.04-12.04

3

Учбово-тренувальні збори

з кордових моделей (F2A F2B F2C F2D) , (дорослі,юніори)

Київська обл.

Вінницька обл.

24.07-01.08

 

ПРЕЗИДІЯ ФАМСУ 2021    

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                                           

Генеральний секретар 

Руслан    КУРЕНКОВ         

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.             

+38 (095) 444-33-22                                               

 

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2021 рік

 

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН


СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2021 рік

 

І. НАЦІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ

пп

Найменування

спортивних заходів

Місце

проведення

Термін

проведення

1

2

3

4

Вільнолітаючі моделі

 

1

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту - «Free Flight Latvia Cup » з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,Q)

с.Благодатне

Харківська  обл.

25.06 - 26.06

2

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту – «Black Stork Cup»з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Q)

с.Благодатне

Харківська обл.

26.06 - 27.06

3

Всеукраїнські відкиті змагання учнівської молоді (юніори)  з авіамодельного спорту, (вільнолітаючі моделі), (4 ранг) , на Кубок командувача ВПС України .  (F1А,В,P,H,G,Q)

Сумська обл.

м.Конотоп

25.06 - 01.07

4

Етап Кубку України -  Етап Кубку Cвіту 

«Antonov Cup», з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Р,Q)

Чернігівська обл.
АСК «Прогрес»

ТСО України

09.07 - 10.07

5

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту «Stamov Cup» з вільнолітаючих моделей  (F1A,B,C,P,Q)

Чернігівська обл.

АСК «Прогрес»

ТСО України

10.07 - 11.07

6

Етап Кубку України – «Кубок М. Галайби»

 з вільнолітаючих моделей (F1А,В,H,G,P) 

Сумська обл. 

с.Озаричі

26.07 - 30.07

 

7

Чемпіонат України 

з вільнолітаючих моделей , дорослі, юніори

(F1E) 

  c. Стоянка

Київська обл.

04.09 - 05.09

8

Чемпіонат України

з вільнолітаючих моделей , дорослі, юніори

(F1А,В,С,H,G,P,Q)

 

с.Кіпті

Чернігівська обл.

АСК «Прогрес»

01.06 - 02.06

9

Етап Кубку України  

«Кубок М. Захарова»  з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Р,Q)

 

с.Кіпті

Чернігівська обл.

АСК «Прогрес»

03.06 - 04.06

 

Моделі для закритих приміщень

 

10

Етап Кубка України  «Кубок  Сніжинка»       з мікромоделей (F1D) 

м. Марганець

Дніпропетровська обл.

19.02 - 22.03

11

Чемпіонат України з мікромоделей спортсмени та юніори . 

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з вільнолітаючих моделей для закритих приміщень, (F1D)

м.Біла Церква

(м.Кіровоград)

18.06 - 21.06

12

Етап Кубку України   «Кубок Весни» 

з мікромоделей (F1D)

м.Запоріжжя

Запоріжська обл.

23.04 - 26.04

13

Етап Кубку України   - Кубок 

«Закриття сезону» з мікромоделей (F1D) 

м.Марганець

(м.Запоріжжя)

05.10 - 08.10

 

Кордові моделі

 

14

Етап Кубку України – 

«Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні» 

з кордових моделей повітряного бою, спортсмени та юніори, (F2D)

Київська обл. 

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

20.02 - 21.02

15

Етап Кубку України - «Кубок Галичини» 

з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Івано-

Франківськ

10.04 - 11.04

16

Етап Кубку України - «Кубок Свободи»

з кордових моделей повітряного бою  (F2D)

м.Тернопіль

08.05 - 09.05

17

Етап Кубку України –  з кордових моделей , Кубок пам’яті «Ігора Сікорського» спортсмени та юніори  (F4В)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

26.06 - 27.06

18

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді , (юніори) , з авіамодельного спорту (кордові моделі) , ( 4 ранг)

на Кубок командувача ВПС України .

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

25.08 - 30.08

19

Чемпіонат  України  з кордових моделей , спортсмени та юніори 

(F2A, F2B, F2C, F2D, F2І, F2F, F2E, F4B).

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

25.08 - 30.08

20

Етап Кубку України – Етап Кубку Світу  «Кубок  Києва»

 з кордових моделей (F2A, F2B, F2C, F2D)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

27.08 - 30.08

21

Етап Кубку України – 

«Осінній Кубок ТСО України» з кордових моделей, спортсмени та юніори (F2A,F2B,F2C,F2D,F2I,F2F,F2E,F4В)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

24.09 - 26.09

22

Етап Кубку України –  з кордових моделей , Кубок пам’яті «Ігора Ловягіна» 

спортсмени та юніори  (F2B)

Київська обл.

«Чайка»

ЦСТКАМ ТСОУ

25.09 - 26.09

23

Етап Кубку України , Етап Кубку Світу 

з кордових моделей повітряного бою 

(F2D)

м.Жовква

Львівська обл.

08.10 - 10.10

 

24

Етап Кубку України – 

«Кубок Білої Церкви»  з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Біла Церква

Київська обл.

15.10 -17.10

 

Радіокеровані моделі

 

25

Етап Кубку України  «Весняний Кубок» 

з радіокерованих моделей  - (F3A)

с. Зазім’є

Київська обл.

07.05 - 09.05

26

Чемпіонат  України з радіокерованих моделей ,спортсмени та юніори (F3J, F5J) 

Київська обл.

13.05 - 17.05

27

Чемпіонат України з радіокерованих моделей , дорослі та юніори (F3К)

Дніпропетровська обл.

30.04 - 02.05

28

Чемпінат України з радіокерованих моделей , дорослі та юніори (F3C, F3N)

м.Васильків

Київська обл.

11.06 - 13.06

29

Етап Кубку України  - Кубок «Крила Харкова»  з радіокерованих моделей (F3А)

Харківська обл.

26.06 - 27.06

30

Чемпіонат України з радіокерованих моделей, дорослі та юніори (F4C, F4H)

м.Івано-Франківськ

09.07 - 11.07

31

Етап Кубка України  - 

«Кубок Слобожанщини» дорослі, юніори , з радіокерованих моделей 

(F3J, F5J, F3KF3K mini

Сумська обл.

Конотопський р-н

с.Озаричі

23.07 - 26.07

32

Чемпіонат України   - з радіокерованих моделей  , спортсмени та юніори 

(F3А)

с.Зазімє

Київська обл.

07.08 - 08.08

33

Чемпіонат України з радіокерованих моделей  , дорослі, юніори

(F3F)

Чорноморськ 

Одеська обл.

07.08 - 09.08

34

Етап Кубку України – «Осінній Кубок» 

з радіокерованих моделей (F3A)

Харківська обл.

10.09 - 12.09

35

Етап Кубку України - «Кубок Запоріжжя»  

з радіокерованих моделей 

(F3D, F3R)

Запорізька обл.

10.09 - 12.09

36

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту 

 (радіокеровані моделі літаків) , 4 ранг.

м.Конотоп

Сумська обл.

17.09 - 20.09

37

Чемпіонат України з радіокерованих моделей рейсінг коптерів 

(F9U)

м.Київ

04.06 - 06.06

 

 

 

 

 

 

ІІ. МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ

 

1

Чемпіонат Європи 

серед дорослих та юніорів

з вільнолітаючих    моделей (F1Е)

Румунія

Slanic Prahova

16.03 - 20.03

2

Чемпіонат світу 

серед дорослих та юніорів

з мікромоделей класу (F1D)

Румунія

Slanic Prahova

22.03 - 27.03

3

Чемпіонат Європи

 серед дорослих

та юніорів з радіокерованих пілотажних  моделей (F3А)                                                                       

США

Muncie

11.07 - 20.07

4

Чемпіонат Європи 

серед дорослих та юніорів

з радіокерованих моделей (F3J)

Словакія 

Tevosky Hradok

02.08 - 07.08

5

Чемпіонат світу з кордових моделей 

(F2A, F2B, F2C, F2D)

Польща

Wloclawek

09.08 - 14.08

6

Чемпіонат Світу 

серед юніорів, вільнолітаючі моделі,

 (F1A, F1B, F1P)

Франція

Moncontour

14.08 - 21.08

7

Чемпіонат Світу з вільнолітаючих моделей 

(F1А, F1В, F1С), дорослі.

Франція

Moncontour

18.08 - 22.08

 

8

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей   (F3К)

Словакія

Martin

10.07 - 17.07

  9

Чемпіонат Європи (дорослі, юніори) з радіокерованих моделей (F5J)

 Угорщина 

Szatymas Airport

22.08 - 28.08

10

Чемпіонат Світу 

з радіокерованих  моделей-копій 

(F4C, F4H, F4G)

 Норвегія 

Tonsberg

17.07 - 24.08

11 

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей   (F3F)

Франція

Limoux

03.10 - 09.10

12

Кубок Світу з вільнолітаючих моделей (F1)

(етапи з роз’їздами)

 Календар    

FAI

Згідно FAI календаря

13

Кубок Світу з радіокерованих моделей (F3)

(етапи з роз’їздами)

Календар 

FАІ

Згідно 

FAI  календаря

14

Кубок Світу з кордових моделей  (F2) 

(етапи з роз’їздами)

Календар 

FАІ

Згідно 

FAI календаря 

 

Учбово-тренувальні збори

 

1

Учбово-тренувальні збори

з вільнолітаючих моделей (F1ABCHPQ) , (дорослі, юніори)

Чернігівська обл.

Харківська обл.

24.07-01.08

2

Учбово-тренувальні збори

з радіокерованих моделей   (F3,F4,F5) , (дорослі, юніори)

  Чернігівська обл.

Харківська обл.

08.04-12.04

3

Учбово-тренувальні збори

з кордових моделей (F2A F2B F2C F2D) , (дорослі,юніори)

Київська обл.

Вінницька обл.

24.07-01.08

 

ПРЕЗИДІЯ ФАМСУ 2021    

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                                           

Генеральний секретар 

Руслан    КУРЕНКОВ         

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.             

+38 (095) 444-33-22